poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

Zobacz, co wpływa na kolejność prezentowanych obiektów. Sprawdź.
Natychmiastowa rezerwacja

Chata Pod Jemiołą Zakopane

  • Śniadania w cenie
  • Wysoka jakość, dobra cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Brak przedpłaty
9.7 Rewelacyjny 74 opinie
od 484 zł
1 osoba, 2 noce

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Tatrach

Ile kosztuje nocleg w Tatrach?
Cena za nocleg w Tatrach zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii apartamenty Tatry, wtedy koszt noclegu może wynieść od 30 zł. Średnia cena noclegu w Tatrach wynosi 231 zł.
Czy ceny noclegów w Tatrach w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w weekend są droższe o 34% od cen w dzień powszedni.
Jakie miejscowości w Tatrach są najbardziej popularne?
Turyści szukający noclegu w Tatrach najchętniej wybierają: Zakopane, Białka Tatrzańska, Krościenko nad Dunajcem.
Jakie obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Tatrach?
Turyści najczęściej pytają o noclegi w obiektach z kategorii: kwatery i pokoje, domki. Liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również lokalizacja i opinie innych gości, którzy rekomendują bądź nie dane miejsce.
Które obiekty noclegowe w Tatrach mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane obiekty w Tatrach to: Pokoje na Równi u Granatów, Domki Dwa - Młynne, Domki Dwa - Młynne.
Które noclegi w Tatrach są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Tatrach poleca U Kasi, Domki i Apartamenty u Misia, Pokoje Gościnne Krystyna i Andrzej Łukaszczyk.
Które noclegi w Tatrach są polecane dla par?
Te noclegi są wysoko cenione przez pary: Apartament u Moniki, Pensjonat Crosna SPA, Noclegi „Na Brzegu”.
Jak znaleźć nocleg w Zakopanem i innych miejscowościach w Tatrach?
Aby znaleźć nocleg w wybranej miejscowości w Tatrach wystarczy skorzystać z wyszukiwarki u góry strony. Po wpisaniu nazwy, określeniu daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczby osób ukaże się lista obiektów noclegowych z danego miejsca.
Na jakie części dzielą się Tatry?
Tatry dzielą się na trzy części, ale tylko dwie znajdują się w granicach Polski. Najpopularniejszy podział uwzględnia Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie oraz leżące na Słowacji Tatry Bielskie.
Gdzie znajdują się schroniska w Tatrach?
Schroniska w Tatrach znajdują się przy skrzyżowaniach szlaków m.in. nad Morskim Okiem, w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, na Polanie Chochołowskiej, Murowaniec na Hali Gąsienicowej czy w Dolinie Roztoki.
Jakie szlaki w Tatrach są najlepsze?
Przez Tatry biegnie gęsta sieć szlaków turystycznych, wśród których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie trasę. Za najlepszy, ale i najtrudniejszy szlak uważa się Orlą Perć. Jest to propozycja tylko dla bardzo doświadczonych turystów. Większość idzie do Doliny Pięciu Stawów Polskich, skąd można ruszyć dalej, np. nad Morskie Oko albo na Zawrat. Popularny szlak prowadzi również na Kasprowy Wierch, gdzie do wyboru są kolejne trasy m.in. na Giewont, Świnicę czy Czerwone Wierchy.
Które szczyty w Tatrach uważane są za najwyższe?
Najwyższym szczytem w całych Tatrach jest Gerlach, którego wysokość liczy 2665 m n.p.m. Kolejne to Łomnica, Lodowy Szczyt, Durny Szczyt, Lodowa Kopa oraz Lawinowy Szczyt. Natomiast w polskich Tatrach najwyższym szczytem są Rysy (2499 m n.p.m.).
Jakie są największe atrakcje w Tatrach?
Do największych atrakcji w Tatrach na pewno należy Dolina Gąsienicowa oraz Dolina Chochołowska wraz z krokusowymi łąkami. Oprócz tego trzeba pamiętać o Giewoncie i Kasprowym Wierchu – najsłynniejszych tatrzańskich wzniesieniach.
Gdzie pojechać na narty w Tatrach?
Tatry cieszą się dużą popularnością wśród narciarzy. Do najchętniej wybieranych ośrodków należy przede wszystkim Zakopane, Białka Tatrzańska i Bukowina Tatrzańska. Ale miejsc dla narciarzy i snowboardzistów jest o wiele więcej, ich lista znajduje się na stronie wyciągi narciarskie Tatry.
Co zjeść w Tatrach?
Region jest bogaty w smaczne potrawy, ale wśród turystów panuje niezmienna moda na oscypki. Są to sery z mleka owczego – ale oryginalne kupimy tylko latem. Oprócz tego warto spróbować dań z baraniny oraz kultowej kwaśnicy.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!