Do Państwa dyspozycji na weekendy i dłuższe pobyty mamy nowy, komfortowy domek całoroczny, elegancko wykończony w stylu regionalnym.
Domek położony jest na słonecznym, południowym stoku, w cichej i spokojnej okolicy, u podnórza lasu. Na parterze mieści się uroczy salon z kominkiem, który nadaje klimat wnętrza, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z natryskiem. Na poddaszu są dwie sypialnie. Jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym, a druga z dwoma pojedynczymi. Dodatkowym miejscem do spania jest rozkładana kanapa w salonie. Zimową porą domek ogrzewany jest kominkiem.
Do dyspozycji gości jest telewizor z telewizją satelitarną, sprzęt do grilowania oraz meble tarasowe. Z okalającego domek słonecznego tarasu oraz dwóch balkonów rozpościera się piękny widok na góry i lasy. Oczywiście można również korzystać z dużego ogrodu. Zimą można korzystać z kilkunastu wyciągów narciarskich, a lato spędzić nad czystą, rzeką Brennicą.
Cena wynajęcia jest umowna w zależności od ilości dni i osób.
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15 natomiast kończy o godzinie 10.
W domku możemy gościć max.5 osób.
Brak możliwości pobytu ze zwierzętami
Świetne miejsce na weekendowy wypoczynek