Gospodarstwo położone na skraju wsi Makosieje, na skraju lasu, u ujścia rzeki Małkini z jeziora Selmęt Wielki, 17 km na wschód od Ełku. Bardzo dobry punkt wypadowy do wycieczek nad Biebrzę i Wielkie Jeziora Mazurskie, na Suwalszczyznę i do Augustowa, które leżą w promieniu 50 km. W sezonie letnim możliwość wzięcia udziału w wycieczce do Wilna (250 km).
Gości przyjmujemy od 1996 roku. Najczęściej gościmy rodziny z małymi dziećmi i z roku na rok obserwujemy, jak maluchy rosną, dojrzewają, zaczynają do nas przyjeżdżać pod namiot z grupą przyjaciół, a potem wracają już ze swoimi pociechami. Gospodarstwo położone jest na skraju niewielkiej wsi Makosieje, od zawsze słynącej z ciszy i spokoju. Na plażę płytkiej zatoki jeziora Selmęt Wielki mamy 100 metrów, las zaczyna się za płotem i wdziera do naszego ogrodu, w którym rosną leśne grzyby, poziomki i maliny. Dzieci mają plac zabaw, a dorośli miejsce na ognisko, zadaszony grill i oświetloną wiatę z miejscem do biesiadowania dla 40 osób. W budynku mieści się też jadalnia, salonik z TV, DVD i zestawem gier oraz biblioteka. Goście wypoczywający w ogrodzie i nocujący pod namiotami mogą korzystać z ogólnodostępnej łazienki.
Organizujemy imprezy przy grillu, w wygodnej stylowej wiacie mogącej pomieścić 40 osób. Serwujemy lokalne przysmaki: kulebiaki, domowe sery, konfitury, świeżo upieczony chleb, wędzone ryby i wędliny. Nasza kuchnia słynie okolicy. Zatoka Wilków umieszczona jest na Szlaku Jadła Pogranicza, kilkakrotnie zdobywała tytuł Mistrza Jadła Mazurskiego. Jeśli chcesz rodzinnie lub z przyjaciółmi spędzić miło czas ogrodzie pod lasem - przyjedź do nas!
liczba miejsc: 25
Pokój z jednym łóżkiem podwójnym i jednym pojedynczym, z TV. Łazienka do wyłącznej dyspozycji. Obok salonik, aneks kuchenny i taras.
Możliwość wstawienia łóżeczka niemowlęcego.
Domek drewniany, przeznaczony dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Mieści 4-6 osób. Wejście przez zadaszony taras z kanapą i fotelami. Na parterze przedpokój, łazienka z wanną i pokój dzienny. Na poddaszu sypialnia. W pokoju dziennym aneks kuchenny z lodówką, kuchenką elektryczną i zlewozmywakiem. Domek wyposażony jest w naczynia i sprzęty kuchenne oraz stół, szafę, wygodną dwuosobową kanapę, TV i do wyboru łóżko, tapczanik lub łóżeczko niemowlęce. W sypialni szafki i dwa tapczany, w tym jeden podwójny.
Mieszkanie Bella pomieści dwie rodziny z dwójką dzieci. W każdej z dużych sypialni stoi rozkładana dwuosobowa kanapa i dwa tapczany. W pokoju dziennym jest rozkładana rogówka, TV, wygodny drewniany stół oraz aneks kuchenny z dużą lodówką, kuchenką elektryczną, szafkami i zlewozmywakiem. W łazience prysznic z głębokim brodzikiem. Obok porośnięty pnączami taras z drewnianym stołem i ławami. Apartament składa się z 2 pokoi, łazienki z prysznicem i wanienką niemowlęcą. Większa sypialnia mieści szerokie małżeńskie łóżko, tapczan i łóżeczko niemowlęce lub tapczanik dla młodszego dziecka. W pokoju obok mogą wypoczywać dziadkowie lub para z małym dzieckiem. Pół piętra niżej mieści się aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, mikrofalówką, zlewozmywakiem i lodówką. Obok jest salonik ze stołem, TV i DVD, wygodnym kompletem wypoczynkowym i zestawem gier planszowych oraz taras z widokiem na jezioro.
Do dyspozycji gości plaża odległa 100 m od obiektu, las za płotem. Ciekawe, dobrze oznaczone szlaki rowerowe, stacja Ełckiej Kolejki Wąskotorowej (2 km). Możliwość spływu kajakowego rzeką Małkiń i żeglowania po jeziorze Selmęt Wielki. Wypożyczamy kajaki i rowery.
Można zamówić u nas obiady, a naszą kuchnię wielokrotnie nagradzano na różnego rodzaju konkursach. Je się do woli, ale ci, którzy chcą lub muszą, mogą korzystać z różnych diet.
Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 50-60 PLN.
Chętnie gościmy rodziny z małymi dziećmi, maluchy do 3 lat bezpłatnie. Mamy łóżeczka i wanienki niemowlęce, wysokie krzesełka, siodełka rowerowe i małe kapoczki. W razie potrzeby stosujemy diety eliminacyjne. Salonik i taras obok pokoi pozwala dorosłym bawić się, gdy dzieci śpią. Obszerna wiata służy nie tylko do spożywania posiłków, lecz także umożliwia gry i zabawy na świeżym powietrzu w czasie złej pogody. Mile widziane są goszczone bezpłatnie zwierzęta domowe.
Zapraszamy Serdecznie!
Zatoka Wilków
Ogłoszenie archiwalne
Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
To Twój obiekt?
Zaloguj sięPodobne obiekty
cena od
80zł
wypoczynek nad jeziorem Łaśmiady
ul. Malinówka Wielka 4B
cena od
500zł
Zacisze W Romotach
ul. 15
cena od
160zł
Kwatery Agroturystyczne u Bogusława
ul. Rostki Skomackie 13
cena od
120zł
Zajazd Morfeusz
ul. Buniak 2
cena od
60zł
Pokoje gościnne Na Brzegu
ul. Władysława Jagiełły 10
cena od
160zł
Pokoje Gościnne WANS w Ełku
ul. Grunwaldzka 1
Opis obiektu
Okoliczne noclegi
Noclegi Bogdaniec
Noclegi Konieczki
Noclegi Siedliska
Noclegi Mrozy Wielkie
Noclegi Wityny
Noclegi Chruściele
Noclegi Szeligi
Noclegi Buczek
Noclegi Oracze
Noclegi Maleczewo
Noclegi Regielnica
Noclegi Szarejki
Noclegi Miluki
Noclegi Chrzanowo
Noclegi Przykopka
Noclegi Buniaki
Noclegi Szarek
Noclegi Bartosze
Noclegi Nowa Wieś Ełcka
Noclegi Regiel
Noclegi Rękusy
Noclegi Woszczele
Noclegi Małkinie
Noclegi Rożyńsk
Noclegi Gorło
Noclegi Grabnik
Noclegi Prostki
Noclegi Zawady Ełckie
Noclegi Długochorzele
Noclegi Skomack Wielki
Noclegi Stare Juchy
Noclegi Skomętno Wielkie
Noclegi Stacze
Noclegi Rydzewo
Noclegi Romoty
Noclegi Świętajno
Noclegi Orzechowo (pow. ełcki)
Noclegi Grajewo
Noclegi Szczecinowo
Noclegi Czarna Wieś
Ełk informacje
Ełk typy usług
Pokój 1-osobowy
Pokój 2-osobowy
Pokój 3-osobowy
Pokój 4-osobowy
Pokój 5-osobowy
Pokój 6-osobowy
Apartament 6-osobowy
Apartament 6-osobowy z widokiem na morze
Apartament 2-pokojowy 4-osobowy
Apartament 2-pokojowy 6-osobowy
Apartament 3-pokojowy 8-osobowy
Domek 2-osobowy
Domek 3-osobowy
Domek 4-osobowy
Domek 5-osobowy
Domek 6-osobowy
Domek 7-osobowy
Domek 8 osobowy
Domek 10-osobowy
Domek 14-osobowy
Domek 15-osobowy