Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi RowyDomki RowyDomki Jarek Blisko Plaży Rowy

    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy

    Natychmiastowa rezerwacja
    9.7
    Rewelacyjny
    18 opinii
    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy (1)
    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy (2)
    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy (3)
    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy (4)
    Domki Jarek Blisko Plaży Rowy (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Przyjazny zwierzętom

    Grill

    WiFi

    Opis obiektu

    Domki Jarek to obiekt w Rowach oferujący noclegi w pokojach i wolnostojących domkach, położony w sąsiedztwie sosnowego lasu, zaledwie 400 metrów od plaży.

    Oferta noclegowa obejmuje pokoje gościnne dla 2, 3, 4 lub 5 osób oraz wolnostojące, drewniane domki dla 5 osób. Każdy domek składa się z dwóch pokoi i posiada własny teren z tarasem, meblami wypoczynkowymi oraz indywidualnym grillem. Nasadzenia drzew między domkami zapewniają gościom poczucie prywatności podczas wypoczynku.

    Wszystkie domki i pokoje są w pełni wyposażone. W każdym z nich znajduje się aneks kuchenny z płytą indukcyjną, kuchenką mikrofalową, lodówką oraz kompletem naczyń i akcesoriów kuchennych. Do dyspozycji gości jest również łazienka z prysznicem, telewizor oraz sprzęt plażowy. Na życzenie udostępniane jest żelazko i deska do prasowania.

    Obiekt jest doskonale przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Na najmłodszych czeka bogato wyposażony plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią, huśtawkami, piaskownicą, gokartami i bujakami.

    Z myślą o komforcie rodziców podróżujących z małymi dziećmi, obiekt oferuje możliwość bezpłatnego wypożyczenia niezbędnych akcesoriów. Po wcześniejszym uzgodnieniu dostępne są łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia oraz wanienki. Dzięki temu goście mogą ograniczyć ilość bagażu i cieszyć się beztroskim wypoczynkiem.

    Goście szczególnie wysoko oceniają lokalizację obiektu.

    Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Głogowej, w spokojnej części Rowów. Dojście do szerokiej, piaszczystej plaży zajmuje kilka minut spacerem przez malowniczy las sosnowy. W pobliżu znajduje się również lokalna przystań rybacka, neoromański kościół oraz Jezioro Gardno, stanowiące część Słowińskiego Parku Narodowego. W centrum miejscowości można odwiedzić muszlę koncertową, gdzie odbywają się sezonowe wydarzenia.

    Na terenie obiektu zapewniono bezpłatny parking dla gości, a w częściach wspólnych dostęp do internetu Wi-Fi. Obiekt jest przyjazny zwierzętom. Warto wiedzieć, że w maju, czerwcu i wrześniu za ogrzewanie domków może być pobierana dodatkowa opłata. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    Głogowa 5, Rowy800 m od centrum

    Opinie gości

    9.7/10
    Cena/jakość
    9.6/10
    Udogodnienia
    9.8/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Z
    Zbyszek
    czerwiec 2023
    10
    Przyjeżdżamy tu od wielu lat.Sami i z wnukami.Dbałość o klientów jak i o atmosferę,oraz cały czas polepszanie standardów co rok, jest niesamowite.Pani Jadzia jak dobry duszek dba o wszystko i o wszystkich.Najlepsze miejsce w jakich bywaliśmy.Dziesiątka z wykrzyknikiem.
    K
    Katarzyna
    sierpień 2020
    10
    Byłam z rodziną pierwszy raz w Rowach. Miejscowość bardzo atrakcyjna.
    Domki Letniskowe Jarek czyste, w pełni wyposażone. Każdy domek ma swój trawnik (ze stolikiem, krzesłami, ławą i parasolem) osłonięty drzewkami, co daje poczucie intymności. Blisko do plaży - spacerkiem przez las. Jest cicho i spokojnie; wszyscy przestrzegają ciszy nocnej. Polecam.
    M
    Magdalena
    sierpień 2016
    10
    ja byłam w domkach pierwszy raz z mężem i dzieckiem 4 letnim .Domki czyste z wyposażeniem,dookoła domku drzewka co umożliwia spędzenie czasu prywatnie z rodzinną.Do miasta blisko nad morze blisko ,dużym plusem jest sklep zaraz Obok ośrodka ,bar z goframi i kukurydzą oraz sklepik z zabawkami ,więc naprawdę wszystko pod ręką ,a przy tym nie w samym centrum .Plac zabaw dla dzieci super wyposażony...i co najważniejsze bardzo mili właściciele:)Nie mam zwyczaju jeździć dwa razy w to samo miejsce, ale tam pojadę na pewno :)
    J
    Julita
    sierpień 2016
    10
    Spokojne miejsce na odpoczynek od zgiełku miejskiego,na obrzeżach wsi przy pięknym lesie dużo ścieżek do spacerowania,jazdy na rowerach,las pełen grzybów.Polecam to miejsce dla osób które cenią sobie spokój i prywatność.Teren ogrodzony,dużo zieleni otaczającej każdy domek.
    M
    Matyldzia
    czerwiec 2016
    10
    Witam. Byłam w tym roku w maju od 01.05 do 15.05.2016 r. w domkach u Pani Agnieszki. Gorąco, z czystym sumieniem i z ręką na sercu polecam to miejsce. Domki czyściutkie, schludne, wyposażone we wszystko co jest niezbędne jak również w rzeczy, bez których można się obyć. Jak już wspomniałam byliśmy z całą rodzinką w maju, polecam tą porę dla rodzin, które mają małe dzieciaki w wieku przedszkolnym i młodsze. Pora rewelacyjna, przed sezonem, mało ludzi, brak kolejek, brak stoisk z gadżetami, często badziewiarskimi, na które dziecko nas nie naciągnie, nie trzeba zrywać się bladym świtem, żeby zająć sobie fajna miejscówkę na plaży. Jak widzicie same plusy:). Ktoś powie ale w maju to pogody może nie być, może być zimno, padać itd., a ja odpowiadam, że w sezonie też nikt nam nie zagwarantuje pięknej pogody. Dodam, że w tym roku przez całe dwa tygodnie, które tam spędziliśmy w sumie może przez 3 dni były chmurki na niebie i troszkę wiał wiaterek, przez resztę dni była piękna pogoda, świeciło słonko, powiewał delikatny wiaterek a niebo było piękne niebieściutkie i bezchmurne. POLECAM, POLECAM, I JESZCZE RAZ POLECAM. Dodam, że już zarezerwowałam 2 tygodnie od 27 sierpnia do 9 września. Znalazłam miejsce na ziemi, do którego będę wracać. Właściciele cudowni i miejsce również.
    I
    Iwona
    czerwiec 2016
    10
    Witam. Byłam w tym roku w maju od 01.05 do 15.05.2016 r. w domkach u Pani Agnieszki. Gorąco, z czystym sumieniem i z ręką na sercu polecam to miejsce. Domki czyściutkie, schludne, wyposażone we wszystko co jest niezbędne jak również w rzeczy, bez których można się obyć. Jak już wspomniałam byliśmy z całą rodzinką w maju, polecam tą porę dla rodzin, które mają małe dzieciaki w wieku przedszkolnym i młodsze. Pora rewelacyjna, przed sezonem, mało ludzi, brak kolejek, brak stoisk z gadżetami, często badziewiarskimi, na które dziecko nas nie naciągnie, nie trzeba zrywać się bladym świtem, żeby zająć sobie fajna miejscówkę na plaży. Jak widzicie same plusy:). Ktoś powie ale w maju to pogody może nie być, może być zimno, padać itd., a ja odpowiadam, że w sezonie też nikt nam nie zagwarantuje pięknej pogody. Dodam, że w tym roku przez całe dwa tygodnie, które tam spędziliśmy w sumie może przez 3 dni były chmurki na niebie i troszkę wiał wiaterek, przez resztę dni była piękna pogoda, świeciło słonko, powiewał delikatny wiaterek a niebo było piękne niebieściutkie i bezchmurne. POLECAM, POLECAM, I JESZCZE RAZ POLECAM. Dodam, że już zarezerwowałam 2 tygodnie od 27 sierpnia do 9 września. Znalazłam miejsce na ziemi, do którego będę wracać. Właściciele cudowni i miejsce również.
    Gość
    styczeń 2016
    10
    Witam.Byłam w domkach z rodziną już trzy razy i co roku wracamy tak samo zadowoleni.Cisza,spokój pełen relax.Plusem też jest plac zabaw znajdujący się wewnątrz obiektu,pociechy tam miło spędzają czas .Domki wyposażone zgodnie z opisem,parking przy domku i oczywiście bardzo uprzejmi właściciele. Dziewczyny już tęsknią za pupilkiem LOLĄ,więc w tym roku na pewno znów zawitamy :)Polecamy wakacje "U JARKA".Pozdrawiamy = Ania z wielkopolski
    I
    Izabela
    lipiec 2015
    10
    Cudowne miejsce do spędzenia urlopu,w ciszy i spokoju. Byłam z moja 5 letnia córeczką, czas spędzony na terenie ośrodka mogłam w pełni poświęcić sobie ponieważ moja córka bawiła się z rówieśnikami na placu zabaw który jest na ogrodzonym terenie , na który miałam widok z okna domku. Domki zadbane i bardzo czyste. Właściciele przemili i starając się w każdy możliwy sposób dogodzić gościom. Gorąco polecam, ja planuje kolejną wizytę we wrześniu tym razem tylko z mężem. To cudownie ze znalazłam moje miejsce w Rowach.
    Gość
    sierpień 2014
    10
    Witam.
    Właśnie wróciliśmy z urlopu.Lokalizacja super zgodna z opisem w ofercie.Do plaży spacerkiem przez las sosnowy z dzieckiem 7 minut,do centrum niedaleko.Wyposażenie domków super,teren wokoł nich też super,no i najważniejsze...super plac zabaw dla dzieci. Właściciele bardzo mili,uprzejmi,zawsze służący pomocą.Atmosfera super,aż żal było wyjeżdżać.Szczerze wszystkim polecamy. Piotr i Renata z Pabianic
    J
    Joanna
    czerwiec 2014
    10
    Właśnie wróciłam z Rowów Byłam z rodzinką w domkach. Super warunki bardzo czysto Dzieci zachwycone były placem zabaw Do tego bardzo mili właściciele którzy bardzo dbają o swoich gości Atmosfera przemiła To były Super wakacje przez duże S Pozdrawiam serdecznie właścicieli Asia Michalak z rodzinką Ps. Moja córka Madzia tęskni za pieskami Lolką i Miśkiem

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawPrzyjazny zwierzętomGrillWiFi

    usługi dla dzieci

    • Łóżeczko dla dziecka
    • Krzesło do karmienia dziecka
    • Wanienka do kąpieli
    • Trampolina
    • Plac zabaw dla dzieci

    Charakterystyka miejsca

    • Ogród
    • Własny parking
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • WIFI

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Usługi

    • Ogrzewanie
    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Czajnik elektryczny
    • Akcesoria kuchenne

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 16:00 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 11:00
    Zwierzęta
    Akceptowane tylko psy do 10 kg. Opłata: 25 zł / noc / zwierzę.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Rowów

    Noclegi RowyNoclegi UstkaNoclegi DębinaNoclegi PoddąbieNoclegi Smołdziński LasNoclegi SłupskNoclegi PrzewłokaNoclegi SmołdzinoNoclegi ObjazdaNoclegi MachowinoNoclegi WodnicaNoclegi Czarny MłynNoclegi ZębowoNoclegi WytownoNoclegi Górsko

    Regiony w okolicy Rowów

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.