Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi KościeliskoDomki KościeliskoDomek " AMI" Kościelisko

    Domek " AMI" Kościelisko

    Natychmiastowa rezerwacja
    9.8
    Rewelacyjny
    16 opinii
    Domek " AMI" Kościelisko (1)
    Domek " AMI" Kościelisko (2)
    Domek " AMI" Kościelisko (3)
    Domek " AMI" Kościelisko (4)
    Domek " AMI" Kościelisko (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Grill

    WiFi

    Telewizor

    Opis obiektu

    Domek „AMI” to obiekt noclegowy typu chalet, zlokalizowany w Kościelisku. Z jego okien roztacza się widok na Giewont, co stanowi jeden z głównych atutów tego miejsca.

    Obiekt oferuje na wynajem cały drewniany domek, przeznaczony dla maksymalnie 7 osób. Składa się on z dwóch 3-osobowych sypialni na piętrze oraz przestronnej części dziennej zlokalizowanej na parterze.

    Na parterze znajduje się salon z balkonem, wyposażony w wygodną sofę, telewizor Smart TV o przekątnej 50 cali oraz miniwieżę. Integralną częścią tej przestrzeni jest w pełni funkcjonalna kuchnia, która obejmuje płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, a także akcesoria kuchenne i ekspres do kawy.

    Uzupełnieniem parteru jest łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości oddano również praktyczne udogodnienia, takie jak pralka, suszarka do włosów, żelazko z deską do prasowania oraz suszarka na pranie. Obiekt zapewnia podstawowe kosmetyki łazienkowe.

    Na terenie posesji przygotowano miejsce do grillowania. Dla rodzin podróżujących z dziećmi dostępne są udogodnienia w postaci krzesełka do karmienia i przenośnego łóżeczka.

    Domek położony jest przy ulicy Nędzy Kubińca, co zapewnia dogodny dostęp do lokalnej infrastruktury. W odległości 200 m znajduje się przystanek autobusowy, a w pobliżu także sklep spożywczy. Spacer do Krupówek w Zakopanem zajmuje około 25 minut. Bliskość szlaków turystycznych sprawia, że jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania Tatr, w tym popularnej Doliny Kościeliskiej oraz na trasy rowerowe, takie jak szlak do Doliny Chochołowskiej.

    Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią bliskość infrastruktury sportowej – wyciąg narciarski Pod Butorowym oddalony jest o 500 m, a kompleks Polana Szymoszkowa o 1 km. Goście w swoich opiniach wysoko oceniają czystość obiektu oraz jego lokalizację.

    Na terenie obiektu zapewniono bezpłatny, prywatny parking dla zmotoryzowanych gości oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Nędzy Kubińca 21, Kościelisko2,1 km od centrum

    Opinie gości

    9.9/10
    Cena/jakość
    9.3/10
    Personel
    9/10
    Czystość
    9.8/10
    Udogodnienia
    9.9/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Gość
    sierpień 2024
    10
    Piękny apartament z widokiem na Giewont. Klimatyczne duże wnętrze całe w drewnie. Czyściutko i schludnie. Bardzo wygodne łóżka. Duży taras gdzie można sobie w pięknych okolicznościach przyrody wypić poranną kawkę. W pełni wyposażona kuchnia. No i najważniejsze: przemili gospodarze, których pozdrawiamy serdecznie!!! Polecamy z czystym sumieniem!!!
    Gość
    sierpień 2023
    10
    Mieliśmy przyjemność być i polecamy z czystym sumieniem. Czysto, zgodnie z opisem i zdjęciami. Domek wyposażony we wszystko co niezbędne a nawet więcej. Obok sklep co dla pobytu rodzinnego idealne rozwiązanie. Świeże pieczywo i produkty na wyciągniecie ręki. Do centrum Krupówek spacerem 30 minut .
    Gość
    lipiec 2021
    10
    Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Domek czyściutki i estetyczny! Łóżka bardzo wygodne, łazienka nowoczesna, kuchnia dobrze wyposażona. Balkon idealny na śniadanie z widokiem na Giewont. Lokalizacja bardzo dobra- 30min spacerkiem do centrum Zakopanego. Właścicielka przesympatyczna i bardzo pomocna. Polecam !
    Gość
    czerwiec 2022
    10
    Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami. Świetna lokalizacja i do tego przemiła oraz pomocna właścicielka.
    Gość
    lipiec 2021
    10
    Piękny domek. Wszystko w nim jest : wspaniały widok na Giewont, wygodne łóżka, dobra lokalizacja, przemiła właścicielka i niska cena jak na domek. Pozdrawiam Gustaw
    Gość
    czerwiec 2021
    10
    Fajny odpoczynek w luksusowym apartamencie z widokiem na góry. Dobre położenie, wszędzie blisko, do wyciągów, w Tatry, mili gospodarze. Warto. Robert
    Gość
    czerwiec 2021
    10
    Nowy, komfortowo wyposażony apartament we wszystko co potrzeba, piękny widok na Giewont, duży balkon, pełen relaks. Polecam Marzena
    Gość
    2 tygodnie temu
    9.7
    Bardzo przytulne i funkcjonalne wnętrze. Duży taras z pięknym widokiem
    A
    Anastasia Levitskaya
    wrzesień 2024
    7.5
    Widok z balkonu
    Gość
    wrzesień 2025
    10
    Opinia bez komentarza.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingGrillWiFiTelewizor

    Charakterystyka miejsca

    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Własny parking
    • WIFI

    usługi dla dzieci

    • Krzesło do karmienia dziecka
    • Przenośne łóżeczko

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Usługi

    • Balkon/taras
    • Suszarka do włosów
    • Lodówka
    • Dostęp do Internetu w pokoju
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Kuchenka mikrofalowa
    • Pralka
    • Czajnik elektryczny
    • Deska do prasowania
    • Wentylator
    • Kosmetyki łazienkowe
    • Akcesoria kuchenne
    • Płyta grzejna
    • Zmywarka
    • Suszarka na pranie
    • Smart TV

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 14:00 do 20:00
    Wymeldowanie
    do 11:00
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Kościeliska

    Noclegi KościeliskoNoclegi ZakopaneNoclegi Białka TatrzańskaNoclegi Bukowina TatrzańskaNoclegi PoroninNoclegi Biały DunajecNoclegi MurzasichleNoclegi ChochołówNoclegi ZąbNoclegi Nowy TargNoclegi SzaflaryNoclegi JurgówNoclegi WitówNoclegi Małe CicheNoclegi Gliczarów GórnyNoclegi Czarna GóraNoclegi DzianiszNoclegi Czarny DunajecNoclegi LeśnicaNoclegi Bańska NiżnaNoclegi RatułówNoclegi TrybszNoclegi Nowe BystreNoclegi JabłonkaNoclegi CicheNoclegi GrońNoclegi ŁopusznaNoclegi Łapsze NiżneNoclegi KoniówkaNoclegi Brzegi

    Regiony w okolicy Kościeliska

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.