Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi LeskoDomki LeskoDomek Skowronek z basenem Lesko

    Domek Skowronek z basenem Lesko

    Potwierdzenie do 24 hNowość w Nocowaniu!
    Domek Skowronek z basenem Lesko (1)
    Domek Skowronek z basenem Lesko (2)
    Domek Skowronek z basenem Lesko (3)
    Domek Skowronek z basenem Lesko (4)
    Domek Skowronek z basenem Lesko (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Basen

    Plac zabaw

    Grill

    Telewizor

    Opis obiektu

    Domek Skowronek to całoroczny obiekt zlokalizowany na skraju Leska, w dolinie Sanu. Do wyłącznej dyspozycji gości pozostaje duża, 23-arowa działka, która zapewnia prywatność i swobodę wypoczynku w otoczeniu przyrody.

    Obiekt oferuje nocleg w komfortowym, drewnianym domu przeznaczonym dla maksymalnie 6 osób. Na parterze znajduje się salon z kominkiem wolnostojącym i rozkładanym łóżkiem dwuosobowym, a także aneks kuchenny i łazienka. Piętro zajmują dwie oddzielne sypialnie, z których każda wyposażona jest w jedno łóżko dwuosobowe.

    Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełni wyposażonym aneksie kuchennym. Znajduje się w nim płyta indukcyjna, duża lodówko-zamrażarka, czajnik oraz komplet garnków, naczyń i sztućców.

    Teren wokół domku został starannie zagospodarowany z myślą o rekreacji. Główną atrakcją jest sezonowy basen o wymiarach 6x3 m, dostępny od 1 czerwca do 15 września. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z trampoliną, a dorośli mogą korzystać z hamaka i huśtawki. Na działce znajduje się również zadaszone miejsce do grillowania oraz wydzielone miejsce na ognisko.

    Domek jest ogrzewany, co umożliwia komfortowy pobyt przez cały rok. Na terenie posesji dostępny jest bezpłatny, prywatny parking.

    Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 1 km od rzeki San, stanowiącej popularne miejsce wśród wędkarzy i miłośników wypoczynku nad wodą. W podobnej odległości znajduje się restauracja oraz cukiernia. Położenie w Lesku, nazywanym bramą Bieszczad, czyni to miejsce dogodną bazą wypadową do zwiedzania regionu.

    W najbliższej okolicy nie brakuje atrakcji turystycznych. W samym Lesku warto zobaczyć Zamek Kmitów, historyczną Synagogę oraz rynek. W odległości 5 km znajduje się pomnik przyrody Kamień Leski, a 8 km od obiektu zlokalizowane są ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu z wieżą widokową. Popularnym celem wycieczek jest również Jezioro Solińskie wraz z zaporą, oddalone o około 21 km.

    Lokalizacja

    ulica Podgórska 14, Lesko2,1 km od centrum
    Nowość w Nocowaniu!

    Masz pytania odnośnie obiektu?
    Skontaktuj się z nami

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingBasenPlac zabawGrillTelewizor

    Charakterystyka miejsca

    • Ogród
    • Żelazko
    • Własny parking

    Usługi

    • Ogrzewanie
    • Suszarka do włosów
    • Czajnik elektryczny
    • Lodówka
    • Balkon/taras
    • Własny kominek w pokoju
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Akcesoria kuchenne
    • Płyta grzejna

    Wellness, relaks

    • Basen
    • Baseny

    usługi dla dzieci

    • Plac zabaw dla dzieci
    • Trampolina

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 15:00 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Leska

    Noclegi LeskoNoclegi PolańczykNoclegi SolinaNoclegi Ustrzyki DolneNoclegi CisnaNoclegi BaligródNoclegi ZawózNoclegi KomańczaNoclegi Uherce MineralneNoclegi WołkowyjaNoclegi HoczewNoclegi SanokNoclegi BereżkiNoclegi Olchowiec k/SolinyNoclegi RopienkaNoclegi MyczkowceNoclegi OrelecNoclegi OlszanicaNoclegi Myczków k/SolinyNoclegi BerezkaNoclegi TerkaNoclegi CzaszynNoclegi Czarna GórnaNoclegi ZagórzNoclegi Nowosielce KozickieNoclegi RajskieNoclegi BukowiecNoclegi DydniaNoclegi PolanaNoclegi Średnia Wieś

    Regiony w okolicy Leska

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.